gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Outfront 2
Czapajew_2010

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4570

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Paź 05, 2010 1:45 pm   Temat: Outfront 2
Dzięki za odpowiedź. No nie wiedziałem. Mam, grę Faces of war. Niestety kilka razy zaczynałem grę ale nie starczało mi cierpliwości. Nie dlatego, że trudna tylko dlatego, że żołnierze są zbyt samodzielni. Jakoś nie mogę nad nimi zapanować. Niby ich podporządkuję sobie dam zadania ale zawsze któryś gdzieś się wyrwie i rob i coś czego mu nie kazałem lub odwrotnie, każe wszystkim coś wykonać a znajdzie się jeden lub dwóch którzy nic nie robią. Cały czas trzeba pilnować czy robią co się im rozkaże.
  Temat: Outfront 2
Czapajew_2010

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4570

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:14 pm   Temat: Outfront 2
Witam
Nie wiem wprawdzie jak możesz rozwiązać swój problem, ale mam pytanie do Ciebie. Gdzie można zdobyć tą grę tzn. Outfront 2. Gry Soldiers ludzie honoru i Outfront Na tyłach wroga przechodziłem kilka razy. Chętnie zagrałbym w Outfront 2 tylko nie wiem jak ją zdobyć. Język rosyjski nie jest dla mnie większym problemem. Mam translatora (piriewodczika):-)
Gdybyś mógł powiedzieć mi jak zdobyć Outfront 2 byłbym niezmiernie wdzięczny.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16