gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam gry ;p
Grizz666

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4876

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 13, 2007 12:34 pm   Temat: Szukam gry ;p
ja tu koledze moge polecić Act of War :)
  Temat: ulubione gry :)
Grizz666

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32349

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 13, 2007 8:51 am   Temat: ulubione gry :)
to tak ... to ja wypisze które stoją u mnie na półce ;) (kolejność przypadkowa)
Strategie:
1. Rise of Legends - badzo ciekawy system budowy miast poprzez rozbudowywanie takich jakby ... "dzielnic" :P i granice przesuwające się w zależności od różnych rzeczy :D a i też świetnie zrobili z opcją dyplomacji :) coś pięknego :D a jeszcze ta graficzka :) ajjj
2. Medieval: Total War - hehe no rts w każdym calu :) znakomite bitwy :D sie można sprytem taktycznym wykazać :P :P stare ale stare są właśnie najlepsze ;)
3. Kingdom Under Fire - dostałem gratisowo do innej gry :D ale przyjemne jako przerywnik "wmiędzyczasie" :P w sumie niczym szczególnym gra sie nie wyróżnia ... poza klimatem :)
4. Settlers III - pierwsza część settlersów w jakie grałem :) chyba nie musze tłumaczyć dlaczego tą gre umieściłem na tej liście :D
5. Heroes of Might and Magic III - pierwsza część hirołsów w jakie grałem :) jeszcze piątke zamierzam kupić w przyszłości jak bedzie z dodatkami w jednym packu ... tak może za 75zł :P
6. Age of Empires I i II :) no klasyka w swym gatunku :D jak można nie lubieć? :)
7. Rise of Nations - jakby "pierwowzór" Legends :P bardzo fajne są granice ... i możliwość przechodzenia z epoki do epoki :D bardzo fajne ... takie połączenie Civilizacji z Age of Empires :P bardzo mi sie podoba :)
8. Warhammer 40.000 Dawn of War - wizualnie świetna :D system gry też świetny :D sie przejmuje punkty kluczowe itd. bardzo przyjemna i efektowna gra :)
9. Command & Conquer: Generals - to już nie to samo co red alert itp. ale również dobre :)
RPG:
Icewind I & II - no klasyk :) tak jak cała reszta erpegów które posiadam :D
Baldur's Gate I & II - jak wyżej :D
Planescape Torment - również jak wyżej :P
Reszta: :D
Worms - wszelakie :D za humor i pomysł ... bardzo przyjemnie sie zgra z przyjaciółmi :P
Painkiller - rodzima produkcja :D klimat świetny ... i pomysł na fabułe nawet dosyć orginalny. piękna rzeźnia :D :D:D
Toca Race Driver 3 - lubie se czasem pośmigać autami :) a jak można poczuć ciutke realizmu to już całkiem :D a jeszcze jak sie da tryb "symulacja zawodowa" i wyścig na 25 conajmnej okrążeń to dopiero jest zabawa :D

i żeby nie było ;) to co mam na półce = kupiłem bo chciałem = uwielbiam tą gre :) no może Kindom Under Fire troche odstaje od tej reguły ale też sie miło gra :)
Pozdrawiam :P
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16