gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Heroes V
MsbS

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10354

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Gru 14, 2007 8:45 am   Temat: Heroes V
Dzięki, panowie. Zaczynam już mieć pewną koncepcję. Przy okazji weekendowych zakupów wysupłam 19,90 za zestaw 1+2+3. Z czwórką nie będę na razie ryzykował. Zanim poprzechodzę te wszystkie kampanie i dodatki, w sklepach będzie już część szósta, a piątkę będą dodawać za 5 złotych do Wyborczej :-D . W razie czego uzupełnienie kolekcji nie zrujnuje mojego portfela (swoją drogą to fajne czasy dla graczy pecetowych - pamiętam jak kiedyś Microsoft Links 2003 pozbawiło mnie dwóch i pół stówy :-( )

EDIT: Aha, burak ze mnie - moje pierwsze posty na forum, powinienem się przywitać :-P Generalnie o moich preferencjach growych pisałem powyżej, więc dodam tylko "Dzień dobry Szanownym Forumowiczon".
  Temat: Heroes V
MsbS

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10354

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 13, 2007 10:08 pm   Temat: Heroes V
Hunter napisał/a:
To zależy co lubisz. Sprecyzuj to czego wymagasz od gry, a łatwiej Ci będzie pomóc :)


No to może po kolei. Grafika nie jest dla mnie zbyt istotna. Własnie pocinam w Dawn of War i Baldur's Gate'a (a grywam też w starsze starocie :-) ) . Tym bardziej, że sprzęt mam ciut wiekowy: Pentium4 2.66 MHz, 512 RAM, Radeon 9200. Lubię RPGi, ale chyba niekoniecznie "na siłę doklejone" do strategii.

Fabuła - w strategii niekoniecznie (bo po to gram w RPG czy przygodówki).
Zależy mi, żeby gra była wciągająca. I raczej będę grał w Singla (Multi jest tylko miłym dodatkiem). Kiedyś lubiłem Warlordsów i Hammer of the Gods (pamięta to ktoś w ogóle?).

Generalnie przesadnie rozbudowana ekonomia bywa dla mnie upierdliwa (chociaż Capitalism lubiłem).

Aha - bardzo lubię gry taktyczne (Jagged Alliance, UFO: Enemy Unknown, czy Incubation).
  Temat: Heroes V
MsbS

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10354

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 13, 2007 9:15 pm   Temat: Heroes V
Mam szybkie pytanko. Pewnie regularnie ktoś je zadaje - ale jakoś odpowiedzi nie znalazłem. Myślę o kupieniu sobie którychś ""Hirołsów". Kiedyś grałem (raczej krótko) w dwójkę. No i teraz sam nie wiem. 1+2+3 za 19,90? Czy 4 z dodatkami za 19,90? A może 5-ka w Platynowej Edycji? Zgrubsza już wiem, jakie są zady i walety czwórki (bardziej RPGowy rozwój bohatera, ale mniej jednostek). O piątce też ciut-ciut poczytałem. Ale najwięcej fanów ma chyba trójka. Poza tym cena jest b. fajna - i dostanę też 1 i 2.
Pomocy - radźcie :-D
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16