gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Eu3 panstwa sie dziwacznie podbiją
Nicholas

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5494

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 5:32 pm   Temat: Eu3 panstwa sie dziwacznie podbiją
Ciężko powiedzieć. Może jakieś mody o ile istnieją ? Nie jestem w temacie więc nie bedę się wypowiadał.

Co do podbijania Francji przez Burgundię to nie widzę w tym nic dziwnego. Porównaj początkowe statystyki tych państw i ustawienia wewnątrz państwa. Burgundia poza wysoką decentralizacją ma je naprawdę świetne. Co do Cesarstwa Ming nie grałem nimi ale myślę że jest podobnie.
  Temat: misjonarze
Nicholas

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4120

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 1:36 pm   Temat: misjonarze
Witam

Chodzi mi o motorykę gry - większość już dawno rozgryzłem, ale nadal zastanawiam się jak się ma sprawa z misjonarzami.

Moje pytanie jest następujące - od czego zależy prawdopodobieństwo nawrócenia na "właściwą religię" w danej prowincji ? Czy jeżeli zwiększę represje (brak tolerancji wobec konkretnej religii), to szansa nawrócenia będzie większa czy mniejsza ? Wiem, że można zadziałać jeszcze zatrudniając odpowiedniego doradce, ale czy są też inne sposoby na zwiększenie prawdopodobieństwa nawrócenia ?

Z góry dzięki za pomoc :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16