gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomocy!Pilnie szukam gry.
Seb92

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4369

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 31, 2011 7:48 am   Temat: Pomocy!Pilnie szukam gry.
O tą właśnie gierkę chodziło kolego.Bardzo dziękuję za pomoc.

Temat można zamknąć.

Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam.
  Temat: Pomocy!Pilnie szukam gry.
Seb92

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4369

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 30, 2011 12:52 pm   Temat: Pomocy!Pilnie szukam gry.
Drodzy koledzy jak w temacie potrzebuje aby ktoś mi podsunął tytuł gry.W gierkę grałem dobre 5 może 6 lat temu.Teraz postaram się przybliżyć wam trochę ową grę(o ile dobrze pamiętam).W grze dało się grać albo usa albo rosją.Kojarzę trochę początek że (chyba naukowca) przeniosło wstecz w czasie i trzeba było jakoś wrócić do czasów teraźniejszych, ale przy tym walcząc z przeciwną frakcją.Budowało się pojazdy, jakieś tam budynki, opracowywało się technologie itp. Kurcze wiem że dużo nie pamiętam ale fajnie się kiedyś w to grało, tylko tytuł kompletnie uleciał z pustej głowy.A jeszcze z tego co pamiętam dało się małpy trenować i w ludzi zamieniać czy jakoś tak.Jeszcze mi świta że gra miała tytuł coś xxxxxxx war, ale tego akurat nie jestem pewien.Koledzy jak byście mi podrzucili jakieś tytuły to może bym coś skojarzył.Z góry dziękuję.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16