gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lionheart
Tomcio

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6764

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Sie 13, 2008 6:03 pm   Temat: Lionheart
Ja mam pytanko mam 28 poziom cos koło 210hp i chyba 200many jestem wojownikiem tez troche nekrmanta (100nekrmancji) chyba jak dobrze pamietam, 300 lub 250 miecz jednoreczny, 200 unik, Ekwipunek: płonące ostrze czy jakoś tak w każdym razie to co się na pustyni u pierwszego handlarza kupujez zbroje płytową ochrony 44KP, tarcze 20KP, buty MARCO POLO, 2 pierścienie obrony 13 i 14 i mam problem nie moge za chiny rozwalic Ali dżikha(nie wiem czy dobrze) ale w każdym mącz razie tego smoka pierwszego na pustyni. Próbowałem już wszytskiego. Pom}óżcie ale jakoś tak żeby zadziałało!

[ Dodano: Czw Sie 14, 2008 8:51 am ]
Fi/x2 napisał/a:
Wie ktoś może gdzie znaleść KOŚCIANE BERŁO potrzebne do wykonania misji u mrocznych dzierżycieli ?



Idziesz do zakładu Leonardo Da Vinci i uruchamiasz pianino. Grasz na nim CECCA czy jakoś tak to jest napisane na tym konikun co stoi po prawej. I wtedy cię teleportuje do sfery eterycznej i w którejś ze skrzynek jest berło. Nie jestem pewien ale chyba.



[ Dodano: Czw Sie 14, 2008 8:57 am ]
Qbik napisał/a:
Ej pomozecie mi ? nie wiem gdzie jest Felgnach potrzebuje jego miecza do wykucia lwiej tarczy !! pomocy!!


Miecz Felgnacha jestem na 70% pewny że jest gdzieś w kanałach pod Barceloną.

Lionhearta oceniam na 9\10
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16