gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
athabus

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12109

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Cze 04, 2005 11:44 pm   Temat: SZkam dobrej gry turowej
Dzieki za pomoc - rzuciliscie mi troche swiatla na sprawe :lol: przejrze te gierki i jesli sie uda to juz niedlugo.... :D :D :D :D
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
athabus

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12109

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Maj 29, 2005 6:41 pm   Temat: SZkam dobrej gry turowej
czesc

jestem tu nowy, mam podobne pytanie co w temacie wiec nie bede zaczynal nowego topica.

Generalnie kiedys troche gralem - glownie strategie typu civilization (wszystkie czesci), settlers (1-4) i Railroad Tycon, Panzer General II. Pozniej nie bylo czasu i troche wypadlem z obiegu. Sa widoki ze w wakacje troche luzniej sie zrobi takze chcialbym sobie w cos pograc ale sie kompletnie nie orientuje.

Szukam gierki ktora bylaby silnie rozwinieta ekonomicznie (cos w stylu settlersow) ale nie byla gra typowo ekonomiczna jak na przyklad Tycon. Fajnie jesli byla by to turowka ale to nie jest do konca konieczne. Generalnie wiec szukam czegos miedzy settlers i civilization - co byscie polecily zeby wrocic do gry :?:

z gory dzieki za pomoc
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16