gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Europa Universalis III patch 1.3 problem z wojskiem
benyn

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4996

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Maj 14, 2010 4:24 pm   Temat: Europa Universalis III patch 1.3 problem z wojskiem
Słuchajcie, gram od paru godzin w ta grę i znowu po raz drugi doświadczam, ze w ogolę nie przybywa mi wojska, nic a nic, pierwszy scenariusz rozegrałem kilka lat, wiadomo wojny były, ale np. nagle przez np 2-4 lata i kolejne po zakończeniu wojny ani jeden tysiąc wojska nie doszło, teraz zacząłem znowu inny scenariusz: 2 lata pogralem wybudowałem parę armii i znowu nie mogę armii budować od dwóch lat, bez sensu..o co chodzi ?
A przecież przypływ armii jest miesięczny... a mi w ogolę ludziki nie dochodzą, cały czas jest pisane: "0"
Raz na kilka lat mi ze 176 lodzików przyjdzie i tyle, nie wierze żeby to było wyczerpanie wojna, w EU II szybciej przybywało ? Jaki może być powód ?

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 10:36 am ]
Fajne forum, nawet na podstawowe pytanie nie potrafią odpowiedzieć widzę, masakra, i wy się specjalizujecie m.in. w EU ? Fajnie..
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16