gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 52
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Worms
pucek12

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20880

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Mar 20, 2009 11:24 am   Temat: Worms
tak jest. 3D nie maja tej iskry ;)
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
pucek12

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35926

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Mar 07, 2009 12:48 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Tak. Mysle, ze sie uda. Kazdy wie, ze Polacy zaczynaja robote jak juz ktos chce im odebrac :P

tak samo bylo z nasza szlachta wspaniala :P
przez tyle lat pasła sie, pasła, a kiedy doszlo do robiorow to zaczela myslec :P
  Temat: Szybki RTS ;) Poszukwiany!
pucek12

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5824

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Mar 07, 2009 11:19 am   Temat: Szybki RTS ;) Poszukwiany!
o tak, Hunter ma racje. KKND jest swietna gra, nie bedziesz zawiedziony :)
  Temat: I OGÓLNOPOLSKA LIGA AGE OF EMPIRES II
pucek12

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6280

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Mar 07, 2009 11:05 am   Temat: I OGÓLNOPOLSKA LIGA AGE OF EMPIRES II
Swietny pomysl. Uwielbiam ta gre. Mysle, ze inne czesci (zwlaszcza III) chowaja sie do dwójeczki. Sam gralem na lidze IGZ i bylem top 200 w Polsce :D .
Gracze z II przerzucili sie na III tylko po to, zeby sobie Rank podwyzszyc i juz wracaja z powrotem do II czesci tej wspanialej gierki :)
  Temat: Legion II - Civilization & Empire
pucek12

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6199

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Gru 13, 2008 3:54 pm   Temat: Legion II - Civilization & Empire
hmm, to dziwne. Czytalem jakies recenzje i bylem pewien, ze juz wyszla :|

no coz, nie chcialem wam smiecic ;)

pogram sobie jak zwykle w stare dobre AoC na IGZ ;p
pozdro ;*
  Temat: Legion II - Civilization & Empire
pucek12

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6199

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 25, 2008 2:11 pm   Temat: Legion II - Civilization & Empire
Witam serdecznie. Kupe czasu tu nie zagladalem :P

Poszukuje gry strategicznej:

"Legion II - Civilization & Empire"

Gralem w pierwsza odslone tej gry i bardzo przypadla mi do gustu, dlatego chcialbym zaglebic sie w druga czesc. Czy ktos moze wie, skad moglbym sciagnac ta gre ?

Ewentualnie kupic :P ?

Choc wolalbym to pierwsze rozwiazanie, poniewaz ostatnio moja kieszen ucierpiala przy zakupie "Command & Conquer Red Alert 3" :P

pozdRawiam i niecierpliwie czekam na odpowiedz :)
  Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
pucek12

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9169

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 26, 2007 8:04 pm   Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
nie, on powinien zobaczyc jak to jest...jaka on kiedys wyrzadzal krzywde...wiec on sam powinien przez to przechodzic...
  Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
pucek12

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9169

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sty 23, 2007 12:45 pm   Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
Wedlug mnie bardzo dobrze zrobili ze go zabili...lecz nie powinien miec smierci naglej tylko przechodzic przez meczarnie...ale najlepszym sposobem byloby ochrzcenie go i wsadzenie za kratki na dozywocie z co miesiecznymi torturami...

P.S. Jakby go ochrzcili, to by sie sam zabil:P i nikt by nie musial brudzic sobie rak dla takiego idioty...Tyle z mojej strony
  Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
pucek12

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10129

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Gru 24, 2006 11:55 pm   Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości.:)
  Temat: THECRIMS
pucek12

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5044

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Gru 24, 2006 1:57 pm   Temat: THECRIMS
musisz czekac az sie zacznie nastepna :wink: ja tez gralem...moj rekord chyba z 700respy a mojego brata 1400:D...
  Temat: jaka jest fajna gierka?
pucek12

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7701

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Gru 24, 2006 1:48 pm   Temat: jaka jest fajna gierka?
leiff napisał/a:
Ja polecam Empire Earth II świetna strategia


Tyle ze Empire Earth ma potezne wymagania jak chce sie zagrac normalnie...a jak ma sie slabego kompa to praktycznie nie chodzi, a jak juz chodzi to sie strasznie zacina :twisted:
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
pucek12

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13186

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 22, 2006 8:04 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
teraz sie przezucilem na gwardie imperialna...
  Temat: W samo południe - Planujemy powstanie
pucek12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4786

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Gru 22, 2006 7:58 pm   Temat: W samo południe - Planujemy powstanie
mysle ze mosty...bo amunicje polacy zbierali na granicach pruskich i austriackich
  Temat: W samo południe - Wykryci terroryści
pucek12

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7114

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Gru 22, 2006 7:55 pm   Temat: W samo południe - Wykryci terroryści
widzicie:D...mam poparcie
hehe :mrgreen:
  Temat: Powstanie Listopadowe 1831 rok
pucek12

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5170

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Gru 22, 2006 7:47 pm   Temat: Powstanie Listopadowe 1831 rok
1 bo Polska mialaby wieksza swobode w zdobywaniu broni itd.,
6 bo gdyby Szwecja z Turcja atakowaly Rosje, armia Rosyjska moglaby sie przeniesc na granice Turcji i Rosji, a wtedy Polacy mogliby przygotowac sie na ewentualna przegrana Turcji i Szwecji, i wykorzystac chwilowa slabosc Rosji po wojnie i zaatakowali by ich, i Rosja bylaby zmuszona do podpisania pokoju na dobrych warunkach dla Polski !
 
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16