gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe marcowe oblicze sztabu...

Czy swiat powinien ujrzec nowe marcowe wcielenie sztabu w dwoch jezykach, zarowno polskim jak i angielskim?
TAK
75%
 75%  [ 12 ]
TAK, ale pozniej...
0%
 0%  [ 0 ]
NIE
25%
 25%  [ 4 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 6:35 pm   Nowe marcowe oblicze sztabu...

Witam ponownie!

Osobiscie uwazam ze sztab jako szanujac sie firma oraz lider na rynku stron o strategiach powinien z nowym obliczem niczego sie nie lekajac wyjsc rownolegie w dwoch wersjach jezykowych. Zarowno wersji polskiej, jak i angielskiej!

Sam zglaszam sie do nadzorowania oraz prowadzenia (z wasza pomoca przyjeciele sztabownicze rzecz jasna...) strony angielskiej sztabu!

Oczywiscie, na dobry poczatek nie wystartuje ta strona z niczym...

Juz nasz kolega maxime pisze 2 artykuly historyczne (w angielskim...) o historii kanady, a ja zabuieram sie za zapowiedz w jezyku angielskim wspanialej gry, cossacks2!

Czyli nie zaczniemy z pustymi rekoma!

A i nad reklama strony angielskiej sam myslalem, ale to rozkrece jak juz takowa strona bedzie oddychac wlasnymi plucami!

Do glosowania Sztabowicze!

Hippo

PS. aghr... dopiero teraz zauwazylem ze nie weszla opcja "nie"... w zwiazku z tym jesli ktos jest przeciwny, niech pisze posta w tym temacie z uzasadzniemien :)
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 6:50 pm   

Brakuje opcji: nie.
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Maxime 1er
Szeregowy / Private


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 1
Skąd: Montreal
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 7:24 pm   

hi,

sorry to write in english...Hipolit told me what's written here so I'm writing my idea. I think it would be great to have a twin of the site in english. In this case, not only polish people would be able to come on the site. By the way, this site would attract more people and I think that's what every site creator wants to. To conclude, I support the idea of Hipolit :D

:wink:
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 8:51 pm   

Hmmm, moim zdaniem ta ankieta jest zupelnie zbedna, gdyz nie wyobrazam sobie osoby, ktora by zaglosowala inaczej, niz "tak" - wszak kazdy popiera rozwoj.

Ale juz zbyt duzo w Sztabie bylo slomianego zapalu. Zachowajmy sie profesjonalnie - czekam na jasne deklaracje, co kto bedzie w stanie zrobic dla angielskiej wersji Sztabu - dokladnie wypunktowane wraz ze wskazaniem, jak zamierza sie wywiazac z danych obowiazkow( tzn. czy bedzie sie mialo czas, co moze stanac na przeszkodzie itp.) Nie da sie zastosowac wiekszych konsekwencji, to dzialalnosc darmowa i dobrowolna - jedyna wartoscia jest honor i godnosc osobista. Jak sie cenicie - zalezy tylko od Was!

Wiec kto pomoze?
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 9:14 pm   

Ja pomoge.

Moge nawet zajac sie prowadzeniem tego serwisu jako jeden z glownych ekonomow :P projektu....

ale jak wynika z mojej wypowiedzi, nie bede w stanie zrobic tego sam.

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 10:55 pm   

Jasne że TAK :)

Pytanie tylko kto tym się zajmie? To kupę roboty.

~~~~~~~~~~~~~

Of course YES :)
But who`ll do it? It`s a lot of hard work.
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 8:56 pm   

Ja również na tak - powinniśmy ruszyć "z grubej rury", bo to nam pozwoli od razu wyrobić sobie odpowiednią opinię (mam nadzieję, że pozytywną ;]).

Ja już mówiłem, ale chyba tylko Hipolitowi, że pewnie dam sobie radę z pisaniem newsów po angielsku - chyba gorzej będziej z reckami czy zapowiedziami, ale to jeszcze się zobaczy.

Z drugiej strony rzeczywiście kiepsko z czasem. Do startu strony zostało zapewne tydzień-dwa i nie wiem czy przez ten czas zdoałmy potłumaczyć jakieś większe texty. Jeśli odsłona angielska miała by wyglądać w ten sposób, że userzy ujrzą kilka newsów po angielsku, a w każdym dziale napis "Under construction" to nie wróżę rzetelnej oceny :?
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
krychu
Szeregowy
Eufan


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 66
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:41 pm   Re: Nowe marcowe oblicze sztabu...

Hipolit napisał/a:
Witam ponownie!

Osobiscie uwazam ze sztab jako szanujac sie firma oraz lider na rynku stron o strategiach powinien z nowym obliczem niczego sie nie lekajac wyjsc rownolegie w dwoch wersjach jezykowych. Zarowno wersji polskiej, jak i angielskiej!

Zgadzam się z tym stwierdzeniem i jestem całkowicie na tak . Na początku może być trudno , ale sztab nie składa się z jednej osoby , napewno sobie poradzimy .
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   6%   1/16
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lut 28, 2005 9:32 am   Re: Nowe marcowe oblicze sztabu...

krychu napisał/a:


Zgadzam się z tym stwierdzeniem i jestem całkowicie na tak . Na początku może być trudno , ale sztab nie składa się z jednej osoby , napewno sobie poradzimy .


Oczywiscie, tylko trzeba byc realista i nie zapominac ze pozostale osoby juz maja wiele rzeczy do zrobienia :)

Co zas sie tyczy serwisu angielskiego to juz prponowalem - na razie wystarczy zrobic strone glowna (przetlumaczyc stale tabelki) i dodawac angielskie newsy.

Reszta tekstow moze byc po polsku, najwyzej doda sie do nich tekst

"If you would like to read this article in English, please contact with us in our forum"

Bedzie sie robic tlumaczenia na zyczenie :) .

Oczywiscie jesli pomysl wypali, to zatrudni sie kilku tlumaczy i wszystkie teksty beda w ang.

Tak wiec prosze o konkrety- kto co zrobi i na kiedy !

pozdrawiam

MAO
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon Lut 28, 2005 12:18 pm   

mao napisał/a:
Reszta tekstow moze byc po polsku, najwyzej doda sie do nich tekst

"If you would like to read this article in English, please contact with us in our forum"


Uważam, że takie coś nic nam nie da. Nie będzie to wówczas strona w wersji ENGLISH, tylko polska z angielskimi newsami. Zaś taki podpis pod każdym napisanym artem może tylko niechęcić - komu się będzie chciało prosić, żeby ktoś KILKA DNI POŹNIEJ napisał łaskawie ten sam tekst, tyle że po angielsku, skoro można go sobie znależć na co drugim serwisie growym. Angielskich servisów jest od metra i trochę.

Jestem natomiast za tym, żeby strona powstała w wersji angielskiej, na której byłyby newsy oraz angielskie recenzje i zapowiedzi gier, ale tylko tych najbardziej popularnych. Wiem, że to własnie texty o najbardziej pożądanych tytułów można znaleźć praktycznie wszędzie, ale z pewnością są bardziej poszukiwane, niż recenzja Wnerwiony DZIałkowicz XII (czy jakoś tak :P ), więc jest większa szansa, iż ktoś trafi na naszą strone i przeczyta dany tekst. Inne tandetne bądź po prostu mniej poszukiwane recencje gier mogłyby być podpisane owym odnośnikiem: "If you would like to read this article in English, please contact with us in our forum", gdyż byłyby mniej poczytne i nie wartoby, przy tak skromnym i jednoczesnie zapracowanym :) składzie tłumaczyć wszystkiego.
W ten sposób na angielskiej strone sztabu zaznaczone byłyby gry, które ukazały się w wersji ENG., oraz te, które można na takowy język ewentualnie przetłumaczyć.
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lut 28, 2005 12:49 pm   

Przede wszystkim potrzebujemy angielki INDEX.html by promowac strone w angielskich katalogach.

Jak to ktos wykona, bedziemy sie spierac o teksty, choc ja nasza szanse widze wlasnie w opisach gier ze wschodu i niemiec, czyli tych o ktorych w sieci nie ma praktycznie nic i ktos moze tego szukac.
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 28, 2005 4:22 pm   

Czemu nie? Zawsze pzyda się ta angielska podszewka, dla tych co z zagranicy :twisted:
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Pon Lut 28, 2005 6:13 pm   

W sumie widze to tak...

Podsylacie paru osobom index.htm w polskim, a te osoby zmianiaja to co trzeba na angielski.

Co do gier z niemiec i ze wschodu to zaden problem.

Niemiecki znam bardzo dobrze a rosyjski dobrze w pismie i w miare komunikatywnie w mowie.

W sumie to moge zabrac sie na ten likend za przerobienie czesci index.html z polskiego na angielski. Pozniej wolalbym to z kims skonsultowac i gotowe.

Sam juz pisze zapowiedz gry cossacks2 w angielskim... po co mialo by sie zmarnowac i trafic gdzies indziej...
:twisted:

Czekam na index zatem...!!!!!!!!!! ;)

Hipolit

Pozwolcie ludziom dzialac to sprawa sie rozwinie, a nie tylko gadac i gadac.. blah blah blah...

Na brak ludzi do tego projektu jest proste rozwiazanie, naplyw nowej krwii.

W sumie stwierdzam po raz ostatni, ZE JA ZGLASZAM SIE DO PROWADZENIA SERWISU ANGIELSKIEGO I ZE SZUKAM KAMRATOW do tego dziela. Mysle ze w koncu ktos uslyszy ta odezwe! Pozwolcie mi cos w koncu zrobic w tej materii :)

A co do tego if you would like to know what's written here then ask us... nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre, bo zajelo by to za duzo czasu a dzisiaj ludzie chca odpowiedzi od reki natychmiast... W ziazku z tym strona w angielskim jest juz przesadzona, tylko pozwolcie sie za nia zabrac!
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 10:04 am   

Przeciez index wyswietla sie tu

http://www.sztab.com/

co za problem zapisac go sobie na dysk ?

Do tlumaczenia sa tylko glowne ramki (odezwa MAO i O forum + wszystko w dol).

Oraz nazwy dzialow z menu.

Jak zostanie to skonczone, prosze mi to przeslac w txt strone zlozymi sami.

Tak wiec do dziela!

Na wszelkie pytanie odpowiem przez e-mail, w pracy jestem zawsze do 14.00
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 5:46 pm   

W sumie mozna i tak, ale jak bedzie w takim razie ze strona w php...?

Sam uzywam mozilli i powiem ze to co jest obecnie calkowicie kiepsko dziala.

A explorera nie bede instalowal :)

No nic, zabieram sie puki co za to co jest!

POMOCY!

Hippo
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16