Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Zapis powtórek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Problemy techniczne z grą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vidin
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 11:00 am    Temat postu: Zapis powtórek Odpowiedz z cytatem

Witam w jakim folderze zapisywane są powtórki w najnowszej wersji KaM Remake r5503 ?? Czy jest możliwość ustawienia by powtórki nie nadpisywały się na jeden autosave tylko dalej ?? Proszę o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tiank
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórki są zapisywane w folderze Saves dla gier Single Player lub Saves MP, jeżeli chodzi o gry sieciowe. W trakcie gry możesz w dowolnym momencie dokonać zapisu o dowolnej nazwie (domyślnie jest to nazwa danej mapy) i oglądać powtórkę do momentu zapisu.

Myślę, że odpowiedziałem też na Twoje drugie pytanie, jeżeli chcesz mieć kilka różnych powtórek, po prostu zapisuj grę sam nadając odpowiednią nazwę.

Pozdrawiam Uśmiech
Powrót do góry
Vidin
Użytkownik Forum

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale takich folderów nie mam w plikach gry
Powrót do góry
Tiank
Użytkownik Forum

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o foldery znajdujące się w folderze z grą, a nie w w samej grze (uruchomionej). Główny folder z grą powinien być domyślnie zapisany jako KaM Remake r5503, tam też znajdziesz wspomniane przeze mnie foldery Saves i SavesMP.
Powrót do góry
Vidin
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie chodzi mi oto samo ale w dalszym ciągu powtarzam że nie ma tych folderów w folderze z grą. Folder z grą ma domyślną nazwę KaM Remake bez revisionu. Jako dowód mogę wysłać print screen

PS: Grę pobierałem z tej strony http://www.kamremake.com/pl/download/
z serwerów Holandii. Dodam że aktualizacje również
Powrót do góry
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windows 7/8 i standardowa lokalizacja?
Zobacz w C:\Users\[użytkownik]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\KaM Remake

Strefa KaMMirror misji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Vidin
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem rozwiązany wystarczyło przeinstalować grę na nowo bez aktualizacji oraz stworzyć w niej folder SavesMP
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Problemy techniczne z grą Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: