Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Dosyć tolerowania freewolnych tłumaczeń.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alanbach
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 7:56 pm    Temat postu: Dosyć tolerowania freewolnych tłumaczeń. Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiem kto konkretnie odpowiedzialny jest za tłumaczenia w Remake, ale kilka tygodni temu po zakupie nowego laptopa, postanowiłem zainstalować sobie najnowszy Remake. Śmiga mi jak burza, więc z przyjemnością zacząłem sobie grać w 3 nowe kampanie. Ku memu zadziwieniu ujrzałem bardzo freewolną translację rodem z Googla wziętą. Na początku były to tylko pojedyncze słowa, potem frazy. Są niekiedy i całe zdania. Dłużej tolerować już tego nie mogę. Na litość Boską, można to jakoś poprawić? To jeden z przykładów:

"Markgraf jest z powodu eliminację probłemów bardzo zadowolony"

Dla wszystkich dyslektyków, dysorto, dys-wszystko (itp.) powinno być:
"Markgraf jest bardzo zadowolony z powodu eliminacji problemów"

Są jeszcze inne kwiatki. Nie chce mi się już powtarzać misji, w celu ponownego wyszukania błędów (zwłaszcza tych, przy których prawie posikałem się ze śmiechu). Ale jak tylko napatoczą się kolejne, czym prędzej chyżo tu wkleję! Śmiesne Zraniony
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wklejaj chyżo, chętnie poczytam bo nie mam czasu na kampanie Mruga oczkiem A odpowiedzialnym za te byki jest chyba właśnie Wujek Google jako żyw. Jak znasz angielski to leć poskarżyć się Kromowi Śmiesne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ChrisEggII
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś pięknie schrzanił sprawę, biorąc się za tłumaczenie.
Jeżeli masz chęci, pisz do Lewina albo Kroma, aby wysłali ci pliki tekstowe do poprawy.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: