Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Dyskusja i komentarze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Knights Province
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 7:19 pm    Temat postu: Dyskusja i komentarze Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do zapoznania się z KP kto jeszcze o nim nie słyszał: http://www.knightsprovince.com/

Ostatnio zmieniony przez The Viking dnia Czw Sty 21, 2016 7:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lord Gidoo
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śledzę projekt od pewnego czasu, tak samo jak dev blog z KaM Remake. Najfajniejsza w tym wszystkim jest pasja tych panów. Oni po prostu rozwalają system! Zszokowany Sam pracuję w firmie programistycznej i wyobrażam sobie jak ogromną pracę oni wykonują - coś nad czym w normalnych warunkach pracuje cały zespół ludzi: grafików, animatorów, architektów, developerów, programistów, testerówoni itd.. oni sobie tworzą we 2 (oczywiście z pomocą pewnych osób, ale mówię tutaj o trzonie zespołu). Szczególnie podoba mi się, gdy opisują na blogu problemy na jakie się natknęli w czasie pracy, zastosowane rozwiązania i to dlaczego dane rozwiązanie się nie sprawdziło (polecam serię artykułów nt. (wydawałoby się prostego) klikania na jednostki w KaM Remake).

Co do nowego projektu, zobaczymy co się z tego urodzi. Póki co ciekawie jest patrzeć na kolejne dema i śledzenie co zostało dodane i jak gra się zmienia. Osobiście mam nadzieję, że docelowo postacie nie będą takie...krasnoludkowe Bardzo wesoły
Powrót do góry
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się całokształt podoba. Postacie są również okej, a już na pewno nie bardziej krasnoludkowe niźli te z KaM Gały Poza tym widzę że ktoś gorliwiej ode mnie zajmuje się tym tematem, może chciałbyś nam od czasu do czasu napisać tutaj wstawkę? Oczywiście w temacie o rozwoju KP Mruga oczkiem
Diego
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też śledzę ten temat jakiś czas, kilka razy również pobrałem i testowałem jak to śmiga Uśmiech Grafika staję się coraz piękniejsza i mam nadzieje, że ten produkt również będzie dobrze grywalny jak KaM : )

I mam również nadzieje, że tym razem twórcy pomyślą o tym, że trzeba zakładać konto w tej grze (lub na jakiejś stronie), jeżeli chce się grać online Uśmiech Wtedy będą unikalne loginy i już nikt nigdy się pod kogoś nie podszyje Uśmiech

Wtedy również prowadzenie jakiejś strony z turniejami będzie miało sens, bo jednak nazwa użytkownika będzie unikalna Mruga oczkiem

Jak u również gra może być połączona z serwerem globalnym gdzie będą zapisywane statystyki ile gier gracz rozegrał / ile przegrał z ilu wyszedł i to wszystko będzie można oglądać ja stronie internetowej tej gry Uśmiech

Obecnie prowadzony jest tylko blog na Wordpressie, ale mam nadzieje, że jakaś strona również powstanie. A nawet z chęcią chciałbym brać udział przy jej tworzeniu Bardzo wesoły I sobie ciągnąć taki projekcik przez życie...
Sir Feliks
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrałem chwilę i naprawdę, bardzo ciekawy projekt. Zajeżdza KaM i widzę, że np zamiast złota jest koszula, dość oryginalne. Surowce są inne żeby pewnie Joymania ich nie zjadła. Ciekaw jestem ile % z kodu Remake przenieśli do Province.
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2067
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Knights Province Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: