Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Zasięg widzenia lekkiej jazdy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Trick & Tips
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolu
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 9:17 am    Temat postu: Zasięg widzenia lekkiej jazdy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Ostatnio chciałem powrócić do ów gry i zainstalowałem KaM Remake. W dodatku SP2 była możliwość że lekka jazda miała większy zasięg stąd mogłem np więcej terenu sobie odkryć. Doczytałem też że wszelkie ustawienia znajdują się w folderze /data/unit.dat
Spróbowałem to otworzyć wordpadem, notatnikiem i wordem 2016 ale nie udało się.

Czy mógłby ktoś poradzić jakby to zmienić? Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Łukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj po prostu zastąpić ten plik wersją z SR2, powinno zadziałać.

Nie zapomnij tylko zrobić kopii oryginału, żeby móc go potem łatwo przywrócić; nie używaj też przerobionej wersji do gry przez sieć, bo może się krzaczyć albo w ogóle nie wystartować.

Strefa KaMMirror misji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Trick & Tips Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: