gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Jagged Alliance 2 Urban Chaos
Autor Wiadomość
Len 
Szeregowy


Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 6:16 pm   Jagged Alliance 2 Urban Chaos

Ci którzy czytają recenzje na tej stronie już wiedzą co to jest Jagged Alliance 2, znalazły się tu recenzje dwóch części tej gry.

Jednak w tym temacie chciałbym roznieść nieco informacji o modyfikacji do gry stworzonej przez fanów która moim (i nie tylko moim) zdaniem bije na głowę nawet oficjalne części gry!

Mowa tu o Jagged Alliance 2 Urban Chaos który został stworzony przez zagraniczną grupę JA2MOD Squad. Zdecydowanie większość MODów do JA2 nie posiadała nowej mapy, nowych sektorów było mało, a postaci jeszcze mniej lub wogóle. Tutaj wszystko to się zmieniło, pozwólcie że wymienię zmiany w bardziej czytelny sposób:
- zupełnienowa mapa
- prawie wszystkie postacie NPC zostały zmienione (RPC i trochę najemników także)
- zupełnie nowy laptop i menu gry
- prawie 300 nowych sektorów
- oraz prawdziwe metro i porty!

Tak więc jak dobrze widać zmian jest mnóstwo, wydany niedawno i recenzowany na tej stronie Jagged Alliance 2 Wildfire to nic. Ci którzy grali w tą grę wiedzą o czym mówię :wink: . Obecnie powstaje polska wersja tej gry, która lada dzień się ukaże.


Jednak bardzo zmartwił mnie fakt o braku recenzji tej gry (albo jakiejkolwiek wzmianki) na tej stronie! Są tu opisywane wszystkie najlepsze strategie (no może nie zawsze :D ), a JA2UC nie zauważono :sad: . Aciek: zrecenzowałeś JA2: Wildfire, może kolej na coś lepszego... znacznie lepszego :wink: .
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14