Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Bugi znalezione w KaM Remake
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel95
Użytkownik Forum

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 10:59 pm    Temat postu: Re: Blokowanie budowy przez wieże Odpowiedz z cytatem

Seblas napisał:
i wówczas robotnicy nie mogli budować, gdyż Ci będący blisko wież byli "sparaliżowani" aż umierali z głodu.

I gdzie problem? Własnie te 30 pracowniki kosztują normalnie duzo jedzenia, to juz miałes problem mniej Szczerzy zęby Pan Zielony

Gry KaMa: http://pl.twitch.tv/pawel95masterofhorses
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seblas
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 12:05 pm    Temat postu: Re: Blokowanie budowy przez wieże Odpowiedz z cytatem

pawel95 napisał:
Seblas napisał:
i wówczas robotnicy nie mogli budować, gdyż Ci będący blisko wież byli "sparaliżowani" aż umierali z głodu.

I gdzie problem? Własnie te 30 pracowniki kosztują normalnie duzo jedzenia, to juz miałes problem mniej Szczerzy zęby Pan Zielony

Problem nie tkwił w umieraniu, tylko w zastopowaniu budowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kurzel131
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

notki informujące o głodzie i braku lokatorów i surki nie dają się usuwać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ChrisEggII
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie błąd. To cecha nowego okna wiadomości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karol
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Uśmiech Wszystkie te Wasze bugi zostały poprawione już w ostatnie najnowszej wersji Remake, którą mam. 8 misja TSK atak da się przeżyć, 18 misja TSK nie ma ataku od razu, 3 misja TPR zabijesz wszystkich żołnierzy misja uznana, 9 TPR wyskakuje wiadomość o werbowaniu żołnierzy z ratusza ( coś nie tak ?) a tak po za tym wszystko ok Uśmiech choć ostatnio zdarzył mi się bug.
Misja 12 Imperium Zniszczenia gra została zaliczona mimo nie zabicia wszystkich żołnierzy wroga. Na północy cały rządek pojedynczych kuszników stał, a moje wojsko przechodziło przez nich jak przez mgłę, zaś oni swymi strzałami byli w stanie zabić moich żołnierzy. Pojedynczy przypadek, a tak nie trafiłem na razie na jakiekolwiek błędy, no po za zabiciem drwala kiedy ściął drzewo, które cały czas spadało Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Michailoff
Moderator

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol napisał:
9 TPR wyskakuje wiadomość o werbowaniu żołnierzy z ratusza ( coś nie tak ?) (...) a tak nie trafiłem na razie na jakiekolwiek błędy, no po za zabiciem drwala kiedy ściął drzewo, które cały czas spadało Uśmiech

Komunikat o werbowaniu najemników z ratusza jest jak najbardziej prawidłowy. Ba, jest to jedno z podstawowych założeń tej misji, przynajmniej według twórców gry Mruga oczkiem
Natomiast błąd z drwalem jest znany już od "zarania dziejów", gdyż pojawiał się w najwcześniejszych dostępnych wersjach KaM (sprawdzone na starym niemieckim demie, wersja bodaj 0.73!)
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michailoff napisał:
Komunikat o werbowaniu najemników z ratusza jest jak najbardziej prawidłowy. Ba, jest to jedno z podstawowych założeń tej misji, przynajmniej według twórców gry Mruga oczkiem

Nie w remake'u, bo tu ratusza zbudować się nie da, można tylko dodać w starym edytorze dla ozdoby Mruga oczkiem

Strefa KaMMirror misji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karol
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba11100 i Michailoff mam dla Was bug jeszcze ciekawszy jaki mi dziś wyskoczył. Misja 6 Newlyn wiecie, tam atak na wioskę sojusznika od razu, a My po 3-4 minutach pojawiamy się z posiłkami. Po wybiciu wojska wroga i odparciu ataku, jak też dostarczeniu drugiej wiadomości wyskakuje mi info:
Błąd skryptów ! Budowniczy sojusznika odbudowują wioskę ! Misja musi być powtórzona ! i po jakimś czasie wyskakuje mi porażka :/ wiem, że w tej misji trzeba po odparciu ataku konnicę wroga wytłuc, a co mam poradzić, jak ona nieraz na mnie idzie, nie bagatela idzie prawie całe wojsko !
Filmik mam nagrać, czy coś w skrypcie mam pozmieniać. Pozdro [/i]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

Skocz do: