Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Lista dobrych graczy i noobów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

up:
Yhym no chyba trochę przesadziłeś, jeśli zaliczasz mnie do dobrych graczy jest to obelga dla naprawdę dobrych jak np. Florek

Mógłbyś podać swój nick w grze ? Tak z ciekawości Bardzo wesoły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ciemnozielony
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, mam na myśli nie graczy dobrych w grze. Mam na myśli graczy dobrych, mając na względzie charakter. A mój nick... założę się, że spodziewasz się już jakiegoś. Podpowiem ci - mam słaby, czasem lagujący internet i dość długo się rozbudowuję.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
NaruT4o
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciemnozielony napisał:
Nie, mam na myśli nie graczy dobrych w grze. Mam na myśli graczy dobrych, mając na względzie charakter. A mój nick... założę się, że spodziewasz się już jakiegoś. Podpowiem ci - mam słaby, czasem lagujący internet i dość długo się rozbudowuję.

Antonio?
Anus?
Powrót do góry
Piko
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie gracza "Chong"? Bo raz gdy z nim grałem, to mi zablokował ruch w mieście budując wieże na mojej drodze, przez co przegrałem. Dlatego mam do was pytanie - on tak robi często, czy to był tylko pojedynczy wybryk? Bo nie wiem, czy jest noobem, czy nie...

Powrót do góry
Ciemnozielony
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani Antonio, ani Anus.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Florek
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piko napisał:
Znacie gracza "Chong"? Bo raz gdy z nim grałem, to mi zablokował ruch w mieście budując wieże na mojej drodze, przez co przegrałem. Dlatego mam do was pytanie - on tak robi często, czy to był tylko pojedynczy wybryk? Bo nie wiem, czy jest noobem, czy nie...

Tak, chincyki (gracze z tagiem [CHN]/[CN]) to słaby nabytek do gry, robią dziwne rzeczy, lagują z racji swojego zamieszkania i do tego słabo grają. Nie polecam z nimi grać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NaruT4o
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyślij mi swój nick na PMA.
Powrót do góry
klak_998
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym zwrocic uwage na dwoch idiotow ktorzy zmarnowali czas moj i dwoch innych graczy. Oczywiscie byli to... Polacy. Strach pomyslec jakim trzeba byc debilem zeby wpasc na taki pomysl - jak mieli ochote sie tak pobawic, mogli to sobie zrobic w edytorze.

Nicki tych pacanow: Artur i Bajrasz

Edit: Raz dziala, raz nie dziala - hosting zmienilem, ale gdyby co daje jeszcze bezposrednie linki.

http://www.picshot.pl/pfiles/98230/1234.jpg
http://www.picshot.pl/pfiles/98231/123.jpg

Ostatnio zmieniony przez klak_998 dnia Sob Kwi 21, 2012 8:08 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Piko
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klak_998 napisał:
Chcialbym zwrocic uwage na dwoch idiotow ktorzy zmarnowali czas moj i dwoch innych graczy. Oczywiscie byli to... Polacy. Strach pomyslec jakim trzeba byc debilem zeby wpasc na taki pomysl - jak mieli ochote sie tak pobawic, mogli to sobie zrobic w edytorze.

Nicki tych pacanow: Artur i Bajrasz[/list]

No cóż, niektórzy tak grają.
I popraw linki do obrazów. Aby działały musisz podczas opcji ZOOM kliknąć PPM i "Pokaż obrazek". Tamten link będzie działał.

Edit:
Sorry, zwróciłem uwagę na wieże, zamiast na pola zboża. Zgadzam się, nooby z nich.

Ostatnio zmieniony przez Piko dnia Nie Kwi 22, 2012 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Boris
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ImmortalFen - Rosjanin
Lord Stronghold - Rosjanin
IVAN - Rosjanin
Czechboss - Czech
Kruciprdel - Czech
Atomic - Czech
Bucek100 - Czech
Han - Węgier
Koczis12 - Polak
Bezkompromisowy - Polak
Wii - Polak
Da Revolution - Holender
The Dark Lord - Holender
Mr Bo - Anglik

Grałem z nimi parę gier i są oni godni polecenia Mruga oczkiem
Lista będzie uzupełniana .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 3 z 23

Skocz do: