gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukuje gry z dawnych lat
Autor Wiadomość
Przemek2142 
Szeregowy
Pro2142


Dołączył: 12 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 6:18 pm   Poszukuje gry z dawnych lat

Witam. Poszukuje gry z dawnych lat. Może na początek mały opis:
Pamiętam że gdy odpalałem grę w menu był drogowskaz na którym siedział kruk coś w tym stylu, była to strategia czasu średniowiecznego. Pamiętam że w demo tej gry była misja w której na początku dostawało się jakiś tam główny budynek nie był to jakiś super budynek ogólnie budowle były raczej z drewna a misja polegała z tego co pamiętam na wybiciu talibów czy arabów którzy wychodzili tak jakby z takiego dużego namiotu białego ogólnie ich barwy były białe. Dodam że można było zawierać sojusze itp a nawet płacić talibom coś w tym stylu W grze również zdobywało się złoto które rozrzucone na mapie było w bodajże w skrzynkach czy coś w tym stylu pamiętam że miało się też takiego jakby bohatera lub coś w tym stylu który rzucał piorunami na boki.

Tą grą napewno nie jest Tzar specjalnie go ściągłem i to napewno nie to ale przyznam że bardzo podobne. Dodam że szkielety ciał były podobne co w grze o którą mi chodzi.

Proszę was o pomoc w znalezieniu tytułu tej gry ponieważ bardzo mi się podobała. Zapraszam do przeglądania tematu i wypowiadaniu się.
Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14