gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Moja strona internetowa http://www.worldofbattles.aaf.pl/
Autor Wiadomość
Gandalf512 
Szeregowy


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 1:02 pm   Moja strona internetowa http://www.worldofbattles.aaf.pl/

Przedstawiam tu moją stronę internetową http://www.worldofbattles.aaf.pl/news.php, jest to strony dla wszystkich fanów gry World of Battles, a jako że reklamy nigdy dość postanowiłem zareklamować grę również tutaj.
World of Battles to gra MMORTS, w której dowodzimy własną armią i staramy się pokonać przeciwnika, ważna jest tu zarówno liczebność armii, ale jej wyposażenie i taktyka odgrywają moim zdaniem ważniejszą rolę (wiadomo, że lepiej wyszkolona, lepiej dowodzona i lepiej doświadczona armia pokona liczniejszego przeciwnika).
Tak więc zapraszam na stronę, w razie pytań z przyjemnością odpowiem.
pozdrawiam
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 7:08 pm   

Ludzie, nie mam nic przeciwko reklamie, ale nie ośmieszajcie się nią.

Wiem, że nie musiałem pisać tego posta, ale jednak postanowiłem poświęcić Ci drogi Gandalf512 swoje cenne 5 minut tym bardziej, że to już Twoja druga porażka - pierwszą reklamowałeś bodajże pod koniec grudnia - masz jakąś fazę na robienie szmir w PHP Fusion chłopcze?

Strony nie wyświetlają się poprawnie we wszystkich rozdzielczościach, nie działają na połowie przeglądarek (Chrome i Firefox - OK, ale Opera i Safari - tragedia), ponadto nie działa część wrzuconych obrazków, a przez mnóstwo dodatków, które są niczym innym jak bezużytecznymi pierdołami ładuje się zdecydowanie zbyt długo.

No i człowieku, jak wchodzę na stronę i zaraz po jej załadowaniu zaczyna mi dudnieć na cały głos jakaś muzyka z wieś-playera walniętego na środku strony to mam ochotę wstać sprzed monitora poszukać "administratora" (zastanawiam się tylko czy nie obrażę tu adminów nawet jak dam to w cudzysłów, no ale zaryzykuje) i mu odciąć kable do internetu.

Poza tym strony się z tego co orientuję nie reklamuje pustej. Fajnie, pobawiłeś się w PHP Fusion, wyszedłeś poza materiał gimnazjalny z informatyki, wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni, nawet zaprosiłeś kilku kumpli do chatu (Tak BTW - po ki c**j dwa shouty na stronie? Może cztery od razu wrzuć, tak dla równowagi?) napisaliście po poście, ryjki się cieszą, a strona leży pusta i zaśmieca internet, a prócz niego także i forum takie jak to bo publikujesz w sieci coś co nigdy nie powinno wyjść poza granice Apache'a postawionego na Twoim LANie gdzie powinieneś się bawić... ludzie w ogóle jak wam nie wstyd się pod czymś takim podpisywać?

Zastanowisz się po jaką cholerę to wszystko pisałem? Bo przez takich smarkaczy bez jakichkolwiek ambicji (chyba że te szkarady chcesz nazwać czymś ambitnym...), którzy wrzucają jakieś śmieci żyjące miesiąc już teraz nam się pula IPv4 kończy :P Gdyby nie wy pociągnęlibyśmy jeszcze na niej z 5 lat...
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 2:29 am   

Hunter, ale jesteś...
Otrzeźwiałem po sylwku, chciałem pooglądać, a tu się zawinął po takiej krytyce. :/

A ma bad...
Jakieś problemy z serwerem, bo strona raz się pojawia, raz znika, ewentualnie twórca wziął się za robotę. ;)

No i bez przesady...

To tylko forume miłośnika danej gry.
Internet nic nie traci przez coś takiego, a twórca zyskuje doświadczenie na tym polu, to raz, poznaje nowych ludzi dzielących jego pasję, to dwa, no a po trzecie to całkiem dobra zabawa z prowadzeniem nawet i nędznego forume.
Przypominam (choć nie uczestniczyłem w początkach), że Wasz/Nasz portal tez nie od razu stał się uber i PRO, a zresztą jak pokazują ostatnie lata, też stał się bardziej prywatnym poletkiem, gdzie paru się produkuje, a setki lurkają tylko od czasu do czasu.
Nie od razu Rzym zbudowano, jak mówi powiedzenie. ;)
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 1:21 am   

meryphillia napisał/a:
Internet nic nie traci przez coś takiego


Traci, pulę adresów o czym już wspominałem... poza tym im więcej tego syfu tym bardziej się DNSy zapętlają bo mają więcej informacji do zrobienia, proszę Cię... jak chce się pobawić w zdobywanie doświadczenia to ma od tego serwery wirtualne. Co z tego, że kilku userów takiego darmowego hostingu wykorzystuje adres z jednej dzierżawy? Znajdzie się 20 takich i już jeden adres zajęty, a potem takie ścierwo leży zupełnie zbędne.

Jeżeli chodzi o sztab to była to na początku lista dyskusyjna, potem zaś awansował na portal tematyczny. Był od samego początku robiony przez fanów i dla fanów. Marszałek i Klemens własnymi siłami stawiali tą stronę nie bawiąc się jakimiś tandetnymi kreatorami stron na podstawie CMSów, które - mówiąc już niekulturalnie - gówno Cię nauczą poza klikaniem w "Aby zrobić blabla kliknij TUTAJ" tylko zadbali o to aby strona miała coś własnego i żyła - podczas gdy to coś powyżej za miesiąc się gościowi znudzi bo sobie znajdzie "inne hobby" i będzie leżeć gdyż nieaktywna strona może być skasowana z serwera dopiero po odpowiednim czasie zapisanym w regulaminie serwera nie mniejszym jednak niż bodajże 6 miesięcy.

Już nie wspomnę o tym, że gdyby naprawdę był miłośnikiem to nie chciałby się bawić w domorosłego admina i nie robił by takiego bubla. Takie coś w 5 minut potrafi zrobił każdy zaopatrzony w myszkę i dostęp do sieci, ale poczytać, pogłówkować, ugryźć temat trochę głębiej, spróbować czegoś ambitniejszego, z polotem... wydaje mi się, że to wystarczająco pokazuje jak dużo zapału posiada taki "twórca".
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 3:48 am   

Ojtam ojtam...

Internet ma poważniejsze problemy niż restrukturyzacja architektury, tak by IP nie zabrakło...
Każdego dnia powstają tysiące stron nikomu nie potrzebnych w ogóle.

Pewnie nie pamiętasz, jak to przed laty sam się tu chwaliłem swoją amatorką stroną o Combat Mission i jak zręcznie chciał Wojman ukrócić moje marzenia o podboju internetu. :D
Mimo wszystko, choć też przy czysto technicznych i wizualnych sprawach bazowałem na czyjejś pracy, to strona w swoim środowisku odniosła sukces przez okres dwóch lat będąc jednym z pierwszych odnośników w google, nie tylko w temacie samego CM'a.

Jak mówię... Nie od razu Rzym zbudowano. ;)
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Sadsoldier502 
Szeregowy
ZAPALONY CZOŁGISTA


Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 47
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 6:41 pm   

meryphillia ma rację przesadziłeś Hunter...
 
 
   
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   69%   9/13
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 2:23 pm   

Zdanie swoje wyraziłem i zdania swojego nie zmienię. Tym bardziej, że autor nie wykazał nawet chęci na zmienienie czegokolwiek po mojej krytyce.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15