gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
American Conquest divided nation
Autor Wiadomość
karton 
Szeregowy


Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 2
  Wysłany: Sob Sty 12, 2013 11:19 pm   American Conquest divided nation

Ostatnio zaopatrzyłem się w tą starą gierkę.
Mam wersje angielską a przydała by się polska bo co to za przyjemność jak się nie rozumie wydarzeń. Przeszukałem google i tylko znalazłem takie tematy jak mój bez odpowiedzi więc odświeżam sprawę.
Czy na wersje angielską jest spolszczenie czy muszę mieć oryginalną polską?Z tego co zauważyłem nie ma wyboru języka tylko są właśnie wersje takie i takie
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 2:53 pm   

Uczcie się Angielskiego młodzi ludzie.
Na serio nie wydaje wam się, że to nieoceniona wiedza w dzisiejszych czasach?

Co do gry, to była dołączana do CDA Nr. 147 1/2008 w wersji PL i pewnie łatwo ją w taki sposób pozyskać z alledrogo chociażby.
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 4:59 pm   

meryphillia napisał/a:
Uczcie się Angielskiego młodzi ludzie.


Popieram. Gdyby nie MMORGi to wiem, że nie byłbym w stanie studiować po angielsku na chwilę obecną :)
Gry to najlepszy nauczyciel języka!

A co do samego tematu - tak jak kolega wyżej powiedział, alledrogo powinno wystarczyć.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Daniel32 
Szeregowy


Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: Sro Gru 25, 2013 11:31 am   

Odkurzyłem po latach d.n. i mam problem z przejściem misji Shiloh II w kampanii U .Granta.Poprzednio grałem na łatwym i normalnym więc masowy atak na bagnety i po sprawie,obecnie gram na bardzo trudnym no właśnie i jest problem,do rzeczy,nawet jak przychodzi korpus Buwela i konfederaci zaczynają się cofać,pojawia się komunikat,że nie odparłem ataku i porażka,zachowuję sporo sił,szyki konfederackie przeczesuję artylerią,linię obrony stawiam mniej więcej po środku mapy,oczywiście sztab,Grant pod moją kontrolą,mam też pod kontrolą miejsca skąd wychodzą posiłki południowców<kawalerie dekuję w rogu>,próbowałem przesuwać linie obrony niżej wtedy południowcy idą masowo na bagnety i po mnie,a wyciąganie poszczególnych pułków trwa długu,jak to przejść na tym poziomie trudności???.Takie tricki jak wojo w budynkach czy linia armat w miejscach wyjścia posiłków pomagają ale nadal nie mam sposobu by to przejść. Jakieś propozycję?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14