Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Pomoc w misji The Adventurer's Journey

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alanbach
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Lip 09, 2016 11:43 pm    Temat postu: Pomoc w misji The Adventurer's Journey Odpowiedz z cytatem

Hej.
Zalogowałem się po latach, bo właśnie mam wakacje i łoję sobie w KAMa. Nie wiem, którą wersję gry mam (mi to tito), ale w misjach dla pojedynczego gracza pojawiła się przygodówka o BARDZO nietypowym jak na KAMa skrypcie imitującym Heroes Cośtam And Magic. Jest bardzo interesująca i fajnie zobaczyć KAMa w takim wydaniu (mapka zamku troszkę niedopracowana - na reszcie mucha nie siada.

Niestety okazało się, że idealny i ciekawy skrypt chyba ma jeden, maluteńki błąd, albo po prostu czegoś nie zrobiłem lub aktywowałem za szybko.. czy ktoś z Was przeszedł dalej niż tunel? Nie mogę wejść do tunelu bo nie aktywuje się skrypt. Podejrzewam, że to dlatego, że odsłoniłem tunel wcześniej, niż przewidział to koleś piszący skrypt i teraz jak już jest odsłonięty, to skrypt nie może zadziałać, bo miał być odsłonięty w danym momencie.

Czy ktoś z Wam w ogóle ruszał tę misję? Nie chce mi się przychodzić ponownie do tego momentu misji, bo wiele się natrudziłem, aby pokonać to i owo.

Sorry... poprawka ----> w misji nie mam jeszcze wejść do tunelu, tylko go znaleźć i "pomóc straży trzymać linię/obronić linię" więc obok tunelu stoją 3 rycerze (czyt. 3 armie) i mam je pokonać, ale jak podchodzę do konkretnego reprezentanta, aby uruchomić skrypt z planszą walki, to się nic nie dzieje. Ajuto!
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Lip 10, 2016 10:50 am    Temat postu: Pomoc w misji The Adventurer's Journey Odpowiedz z cytatem

Witaj, Alanbachu! Aktualna wersja remake'a, w którą się aktualnie gra, to r6720. Pierwsze słyszę o tej misji więc Ci nie pomogę. Dołącz do naszej ekipy w temacie Gra towarzyska w dziale Strefa graczy sieciowych.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: