gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
e-Gildia Graczy: nowy portal gamingowo-rozrywkowy
Autor Wiadomość
Mathias 
Szeregowy
Maestro


Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Silesia
  Wysłany: Pon Mar 06, 2017 1:27 am   e-Gildia Graczy: nowy portal gamingowo-rozrywkowy

Witam drogich forumowiczów! Korzystając z mojej obecności tutaj, chciałbym zaprosić na powstały niedawno portal mojego autorstwa. Strona wystartowała dwa miesiące temu, a już zdążyła znacząco obrosnąć treścią, mam nadzieję że ciekawą i wartościową :) .




W skrócie...
e-Gildia Graczy (egildia.pl) to portal gamingowy, którego celem jest przekazywanie użytkownikom ciekawej, unikalnej, wartościowej treści. Naszym celem jest przede wszystkim dostarczenie Wam rozrywki, jednocześnie samemu dobrze się bawiąc, robiąc to, co lubimy. Stąd motto strony – Dzielimy się naszą pasją!

Pomysł
W sieci działam już od ładnych paru lat, pierwsze forum założyłem w 2006 roku i od tego czasu próbuję swoich sił w ramach różnych projektów. Koncepcja eGG wzięła się z tego, że chciałem jakoś połączyć swoje dotychczasowe działania, a także je rozszerzyć i połączyć siły z innymi internautami. W efekcie 8. stycznia 2017 po wielomiesięcznych planach i pracach otwarta została strona www.egildia.pl. Pozwoliło to na szerszą integrację prowadzonych przeze mnie serwisów, które uzyskały status stowarzyszonych: Tajemnice Antagarichu, Strażnicy Etherii oraz Wieża Magów Tzar.

Główne bloki tematyczne
Nasze wpisy grupujemy naturalnie w pewne szersze kategorie, a w ich ramach - w serie tematyczne. Stopniowo nasz zakres piśmiennictwa się rozszerza, a kolejne serie niemal tworzą się same.

Na tę chwilę artykuły funkcjonują w ramach 7 kategorii (na początku mieliśmy ich 4), ale tak jak pisałem - powstanie kolejnych to kwestia czasu, już w tej chwili wydają się one trochę ciasne:
    Recenzje - nasza oś rozważań, seria nadająca rytmu kolejnym poczynaniom na portalu. Każdego tygodnia zamieszczana jest co najmniej jedna kompleksowa ocena wybranego przez redakcję tytułu. Na tę chwilę pojawiło się ich już kilkanaście, a w kolejce są już kolejne.

    Solucje - opisy przechodzenia poszczególnych tytułów krok po kroku znaleźć można co prawda w sieci, jednak rzadko kiedy są one porządne pod względem wykonania i użyteczności. W naszym serwisie staramy się o najwyższą jakość solucji.

    Przybornik - zbiorczy dział zawierający w sobie bardzo różne materiały szczegółowe, które z punktu widzenia gracza mogą się okazać ciekawe, przydatne lub przyjemne. Między innymi tutaj pojawiają się biblioteczki plików, ciekawostki, poradniki, muzyka z gier czy bardziej zaawansowane analizy poszczególnych tytułów.

    Kody - tej kategorii chyba nie muszę wyjaśniać :) . Kody zawsze cieszyły się popularnością, zatem i u nas się pojawiają.

    News - od niedawna ruszyliśmy z coraz bardziej regularnymi informacjami na temat bieżących wydarzeń w świecie gier. Chętnie jednak rozszerzymy naszą ekipę o stałych newsmanów (o czym niżej).

    Społeczność - świat wirtualny jest bardzo żywy i aktywny, a tworzący go ludzie tworzą wszelkiego rodzaju społeczności. Staramy się ten świat nieco przybliżyć i ubarwić za sprawą naszych artykułów w tym temacie. W ramach tej kategorii pojawiają się także nasze bardziej subiektywne przemyślenia, na które nie zawsze chcą/mogą pozwolić sobie większe redakcje.

    Twórczość - ostatnia kategoria jest chyba moją ulubioną. W jej ramach zamieszczane są różnorodne dzieła fanowskie, w tym opowiadania, wiersze, fragmenty powieści czy projekty kampanii fabularnych do gier. Już na tę chwilę możemy się pochwalić kilkudziesięcioma tekstami tego typu.


Czekamy na Ciebie!
Poszukujemy chętnych do działania redaktorów, którzy byliby chętni razem z nami tworzyć to miejsce w sieci. Na pewno każdy znajdzie w ramach eGG swoją niszę, miejsce na swobodną realizację. Dlatego też chętnych i kreatywnych z radością powitamy w naszych skromnych progach.

Osoby zainteresowane dołączenie do naszego grona zapraszam do zgłaszania się pod adresem e-mail: kontakt@egildia.pl - przyjmiemy każdego, kto chciałby popisać się swoją wiedzą czy kreatywnością. Oferujemy miłą atmosferę oraz pomoc we wdrożeniu się w fach. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Gildia jest otwarta :-) .

Zapraszamy więc serdecznie na e-Gildię Graczy. Będziemy szczerze uradowani, jeżeli staniesz się naszym czytelnikiem i komentatorem, nie wspominając o redaktorstwie. Codziennie staramy się przygotować z jednej strony coś nowego, a z drugiej kontynuować stałe serie tematyczne. W planach oprócz rozwoju portalu (który póki co jest dynamiczny) mamy także stworzenie kanału YouTube czy profilu Facebook.

Poza mailem skontaktować się można ze mną także za pośrednictwem GG: 35762222 bądź przez któryś z serwisów zrzeszonych.

Widzimy się w murach Gildii! :)
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14