Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Witamy na (prawie) nowym forum! / Welcome!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Ogłoszenia od administratora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 

PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 9:41 pm    Temat postu: Witamy na (prawie) nowym forum! / Welcome! Odpowiedz z cytatem

No dobra, serwer jest nowy, forum w dużym stopniu takie samo Uśmiech

Dzięki zmianie byłem w stanie wprowadzić lepsze zabezpieczenia przed botami spamującymi. Tak, po wielu miesiącach rejestracja nowych kont znowu odbywa się normalnie, bez konieczności powiadamiania mnie ani czekania kilku godzin lub dni na aktywację konta. Również kilka zbanowanych serwerów pocztowych zostało usuniętych z listy.

Zmienił się też shoutbox - od teraz odświeża się w czasie rzeczywistym.

Operacje przenoszenia forów zawsze są skomplikowane i mogą się wiązać z problemami. Tak było i w tym przypadku. Prosiłbym o zgłaszanie wszelkich napotkanych problemów związanych z działaniem forum, w tym niewyświetlających się emotikon, niedziałających tagów quote czy img, "krzaków" i znaków zapytania zamiast liter, problemów z zalogowaniem się czy rejestracją, brakujących postów, reklamy (ma ich nie być!) itp.

Na chwilę obecną nie działa jeszcze wyszukiwarka.

Pewnie też wielu z Was zastanawia się, co to za adres. Jest to tymczasowa lokalizacja; niestety, w tej chwili nie mam żadnej kontroli nad Sztabową domeną.

Życzymy miłego pobytu na nowym forum!

---------------

We have moved the forums to a new server and were finally able to deploy new protection against spam bots. It also means that new accounts are now activated automatically and some e-mail servers have been unbanned.

We also added a new shoutbox, updating messages in real time.

Please report any problems you encounter on the new forums, including encoding bugs, broken tags and inability to log in (right now the search engine is not working, we are aware of it).

Strefa KaMMirror misji

Ostatnio zmieniony przez kuba11100 dnia Wto Sie 29, 2017 11:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sir Feliks
Użytkownik Forum

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibicuję! Brawo Ty! Uśmiech

Z drobnych usterek, pole tekstowe shoutboxa (te z lewej) posuwa się razem tesktem po prawej. Nie jest mi wiadome czy tak miało być.
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2067
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Narya
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy strona również zostanie przeniesiona i zaktualizowana?

Generalnie mam wszystko ze strony zarchiwizowane. Sam przygotowuję własną stronę o KaM w oparciu i na podstawie o materiały z portalu (bardzo ułatwiają).

Mogę wszystkie materiały wrzucić na wordpress i ustalić stronę podobną do knights sztab albo o innej nazwie (płatnie) jeśli jesteście zainteresowani (jeśli nie to nie, zrobię po prostu własny portal o KaM). Chyba że kuba podejmie temat transferu portalu na inny serwer, to się wycofam z inicjatywy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Narya:
Docelowo wszystko ma wrócić pod poprzedni adres; sama strona jest w pełni używalna, dlatego póki co jej nie przenoszę. Nie chcę też robić żadnych aktualizacji na siłę. Mało się dzieje w ogóle, ostatni news na knightsandmerchants.net też ma ponad 2 lata.

(wiem, te błędy na górze i ten screen nadają się do natychmiastowego odstrzału...)

@Sir Feliks:
Zanotowane. Szukam innego rozwiązania, ten shoutbox okazał się gorszy od poprzedniego.

Strefa KaMMirror misji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Ogłoszenia od administratora Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: