Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Nowy wygląd forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Ogłoszenia od administratora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luki
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było już na starej wersji forum, niestety nie wiem dlaczego tak się dzieje Zmieszany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
robi29
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba ten nowy wygląd forum (nie mam narazie błędów).

http://devgaming.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blaszak
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Cholera, dawno tu nie byłem i nie pisałem. Pewnego dnia przychodzi e-mail, że forum ma nowy wygląd i ogólnie reaktywacja Bardzo wesoły Muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony nowym wyglądem forum i cieszę się że wreszcie znów coś się tu dzieje Wozak Tak trzymać!!

www.zestriddle.oz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Michailoff
Moderator

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaa! Kogo my tu mamy? Mr. Żelazo powrócił! Witamy Cię ponownie na forum! Widzę, że już wybrałeś avatarka i czytałeś regulamin... No cóż... To dobrze! Co do forum, to jest ono rewelacja. Jednak aktywacja stronki cię nie minęła, Blaszaku... A dyskusje burzliwe się tu toczyły, bywały kłótnie... Nawet zamknięto dwa razy forum... Raz z powodu drobnych kłótni, drugi raz forum było ulepszane. Jednym słowem istniejemy i istnieć będziemy, choćby nie wiem co!
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blaszak napisał:
Witam! Cholera, dawno tu nie byłem i nie pisałem. Pewnego dnia przychodzi e-mail, że forum ma nowy wygląd i ogólnie reaktywacja Bardzo wesoły (...)

No, cieszy mię to, nie ma to jak powitać kogoś na nowo Uśmiech! Witaj Blaszaku i pobuszuj trochę, sporo już się zebrało ciekawych informacji. Może się przedstawisz w tym dziale Żartowniś.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucbach napisał:
Może się przedstawisz w tym dziale Żartowniś.

... albo pobierzesz nasz fajowski biuletyn Uśmiech. Są w nim wszystkie najnowsze informacje, oraz wiele innych ciekawych bajerów, tyczących się naszej skromnej społeczności KaM'owców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, słusznie Uśmiech. Khelben to chodzący Człowiek-Reklama Pan Zielony ! Poczytaj biuletyn Blaszaku, będziesz do przodu Uśmiech.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karas
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam propozycję a mianowicie chodzi o zaoszczędzenie czasu moderatorom po co ciągle usuwać tematy z pytaniami skoro można stworzyć jeden temat przyklejony do zadawania pytań np "Masz problem, pytanie, zadaj je tutaj"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wolno spytać... czy dział "Ogłoszenia od administratora" jest już na forum potrzebny? Zauważyłem, że wszystkie nowe rzeczy są opisywane w formie Nowości (Newsów) na stronie, a na forum po prostu je komentujemy. Opiera się to na tej samej zasadzie, więc się tak zastanawiam, czy by tego działu ("Ogłoszenia...") nie zlikwidować. Od już dłuższego czasu nie napisano tu żadnego posta, a od jeszcze dłuższego Lucbach w nim nie założył tematu. Przerzucił się chyba na dział o Nowościach.
Powrót do góry
Kamyk
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam małe uwagi:napis moderator w legendzie jest na zielono i nazwa użytkownika na zielono Zmieszany Dlaczego nie mogę edytować postów innych?
Śmiesne
Jak na górze są te linki do misji Dark lorda itp. to jeden link jest pod reklamami google a reszta nad i to nieestetycznie wygląda Zmieszany
Reszta wporzo! Bardzo wesoły
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Ogłoszenia od administratora Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: