Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Regulamin Forum
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Ogłoszenia od administratora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 4:58 pm    Temat postu: Regulamin Forum Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich Użytkowników do zapoznania się z regulaminem Forum.

Dziękuję Rafaelowi_5000 za jego napisanie.

Ostatnio zmieniony przez lucbach dnia Wto Wrz 25, 2007 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michailoff
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram. Na forach zdarzają się nie tylko najazdy dzikich watach spam-botów. Zdarzają się użyszkodnicy, którzy robią wiochę na forum i w shoutboxie (jeżeli to ostatnie na forum istnieje). Trzeba czasem ustalić miejsce tych, co chcą, by to ich traktować jako najważniejszych. Ja na przykład jestem zwykłym, prostym użytkownikiem, i cieszę się, że mogę korzystać z tego forum (i wszystkich jego dobrodziejstw zgodnie z przeznaczeniem, mam nadzieję). Oczywiście errare humanum est (mylić się rzeczą ludzką jest). Jednak co innego jest brak jednego, dwóch przecinków w długim tekście (czy brak jednego polskiego znaku), a co innego 10 błędów ortograficznych w 20-wyrazowym poście. Bardzo pomaga moduł sprawdzania pisowni w Firefoksie 2.0 i późniejszych wersjach.
Wubek
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regulamin ok, tylko jedno mi się nie podoba ^^

Zamiast "Regulamin dla leniwych" powinien być napis "
Regulamin napisany po ludzku".
Nie wiem po co sobie utrudniać takimi zawiłościami...proste jest lepsze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Duch
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nazwa pasuje jak ulał... Widziałem dłuższe regulaminy, a ten jest odpowiedni, a co dopiero ten dla leniwych ^^ Gdy będą problemy, gdy będzie trzeba coś udowodnić zaczerpnie się wiedzę z tego rozwiniętego regulaminu, a nie z leniwego, bo myślę, że jako tako, każdy wie jak się zachowywać na forach internetowych. A to "jako tako" to jest właśnie ten regulamin dla leniwych. Mruga oczkiem
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucbach napisał:
Dziękuję Rafaelowi_5000 za jego napisanie.
Drobiazg Mruga oczkiem

Michailoff napisał:
(...) co innego jest brak jednego, dwóch przecinków w długim tekście (czy brak jednego polskiego znaku), a co innego 10 błędów ortograficznych w 20-wyrazowym poście. Bardzo pomaga moduł sprawdzania pisowni w Firefoksie 2.0 i późniejszych wersjach.
Oczywiście dopuszczamy drobne błędy interpunkcyjne, tudzież literówki, ale jeżeli widzimy, że użytkownik ewidentnie nie używa klawisza "Alt" albo totalnie ignoruje jakiekolwiek zasady ortografii to nie możemy pozostać obojętni.
Zgodnie z tym co ustaliliśmy w ?2 ust.5 naszego regulaminu:
Cytat:
(...) Permanentne ignorowanie tych zasad (w tym także nieużywanie polskich znaków) będzie karane, o czym mowa w ?3.

A jeśli ktoś ma wątpliwości co do pisowni zawsze może skorzystać z wielu rozwiązań: słownik ortograficzny, Microsoft Word (tudzież inny program z funkcją sprawdzania pisowni), Firefox z wbudowanym już modułem, Google i na pewno jeszcze wiele wiele innych. Dbajcie by wasze posty nie były niechlujne, proszę. Minuta pisania postu dłużej was nie zbawi, a na pewno będzie to o was lepiej świadczyło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michailoff
Moderator

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 6:07 pm    Temat postu: Akcja BYKOM STOP Odpowiedz z cytatem

Tu bym polecił akcję BYKOM STOP! (adres: http://www.bykom-stop.avx.pl/ )
Ja zawsze staram się pisać jak najlepiej. Ja ZAWSZE piszę polskie znaki, gdzie się tylko da Mruga oczkiem. Unikam również "upiększania" tekstów stosowanego przez "różowe" nastolatki (Ni3 PisHmY ff ten spos00b!, SuIt Bl0ga$eK. To tylko przykłady stosowania tych "urozmaiceń tekstów). I wielu wielu, innych tego typu rzeczy.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 7:20 pm    Temat postu: Re: Akcja BYKOM STOP Odpowiedz z cytatem

Michailoff napisał:
Ni3 PisHmY

To by było z prawdziwie angielskim akcentem przeczytane. Śmiesne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Duch
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ten temat nie jest przyklejony?
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo regulamin ów znajdziesz tu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Duch
Użytkownik Forum

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli to...? Taki temat zdecydowanie powinien być przyklejony.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Ogłoszenia od administratora Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: