gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Wątek kody do gier
Autor Wiadomość
Boolseye 
Chorąży
(Bull's Eye)


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 107
Skąd: Qtno
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 10:40 pm   Wątek kody do gier

Niech mi ktoś powie, czy tylko mi się wydaje, że ten wątek powinien być podzielony alfabetycznie? Chce przez to powiedzieć, że powinny pojawić się linki z literami alfabetu, a w kązdym linku powinny się znajdowć odpowiednie tytuły.
Na przykład:
Otwieramy wątek i pod nazwą działu mamy literki alfabetu, a pod nimi lista najświeższych, czyli ostatnio dodanych kodów. Szukamy gry o nazwie Warcraft, więc klikamy literkę W i pokazuje nam się lista wszystkich pozycji zaczynająca się na W. Chyba tak łatwiej znaleźć interesujący nasz tytuł? A tak w ogóle to nie powinno tak też być w pozostałych wątkach recenzje, zapowiedzi itp.???
 
 
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   35%   7/20
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 11:07 pm   

Nie rozumiem po co taki watek by byl potrzebny na forum. Na stronie Sztabu mamy dzial Kody do gier i tam sa umieszczane kody. Jezeli ktos chce moze sobie ustawic tak, ze beda sie kody wyswietlaly automatycznie.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Boolseye 
Chorąży
(Bull's Eye)


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 107
Skąd: Qtno
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 4:01 am   

Może troche zgmatwałem, chodzi mi o to, żeby zastosować w tym istniejącym wątku podział alfabetyczny tekstów, żeby łatwiej było znaleźć teksty o konkretnym tytule, rozumiesz?

[ Dodano: Sro Gru 14, 2005 4:27 am ]
Nie szukałeś nigdy np. jakiejś konkretnej gry? Dajmy, na to CDA za jakiś czas w magazynie umieści jakiegoś hiciora, w związku, że gra jest nieco starsze znalezieniej jej w sztabie może okazać się bardzo ciężkim, zadaniem bo jest dużo tekstów. Dla przykładu CDA daje nam grę Lionheart, a ja chcę znaleźć do tej gry jakieś kody? Czy uważesz, że skorzystam z kodów, które są w sztabie, jeśli ciurkiem jest kilka stron z losowo wybranymi i rozproszonymi kodami? Musiałbym poświęcić sporo czasu żeby wszystkie przejrzeć. Toteż wolałbym wejść na inny serwis, gdzie kliknę sobie literkę L i pojawi mi się spis wszystkich tytułów zaczynających się na L, uporządkowanych w kolejnośco alfabetycznej, szybko odnajde interesujący mnie tytuł, a wszystko zajmie mi minutę. To samo w sztabie zajęło by pięć albo więcej minut, a kto dzisiaj nie szanuje czasu?

[ Dodano: Sro Gru 14, 2005 7:51 am ]
Dla ułatwienia załączam lekko zmieniony wątek kodów. Naturalnie zrobiłem tylko odnośnik do litery A, ale to dlatego, że on ma służyć w celach orientacyjnych. Po zapoznaniu się z nim proszę o komentarze, jakby się wam takie zastosowanie podobało?
Wdług mnie zwiększy to przejrzystość serwisu, a tym samym jego atrakcyjność.

Moje strony web.zip
to tylko przykład
Pobierz Plik ściągnięto 847 raz(y) 99,77 KB

 
 
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   35%   7/20
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16