Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

Automatycze budowanie wioski w nowej wersji Kama?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mark Razer
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 9:10 am    Temat postu: Automatycze budowanie wioski w nowej wersji Kama? Odpowiedz z cytatem

Testuje nową wersje KaM Remake i tam jest już przyzwoity skrypt na budowę wioski (zaawansowane AI), chciałbym żeby skrypt można było uruchamiać opcjonalnie przykladowo w kampani co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diego
Użytkownik Forum

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, miałem przyjemność obejrzeć filmik jak AI sobie świetnie radzi.
Jeszcze dopracują ataki i wydaje mi się, że zdecydowanie będzie lepsze niż początkujący gracz Bardzo wesoły

Czy będzie możliwość używania tego przy kampaniach? Nie wiem, ale wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie Mruga oczkiem

A powiedz mi, gdzie zdobędę informacje skąd pobrać i jak zainstalować tego nowego Remake?
Ktoś już tam Online gra? są jakieś wystawione serwery?
Mark Razer
Użytkownik Forum

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd pobrać masz w tym wątku "Kam Remake Beta 8000+ (Ratusz)"
Co do serwerów to pojawiają się, ale wątpię żeby ktoś na nich grał, gra potrafi jeszcze często zmrozić lub wywalić do pulpitu. Ja sobie teraz pomykam w nową kampanie "Na obcych ziemiach- Odrodzone imperium" polecam jest świetna Bardzo wesoły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna KaM Remake Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: