Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

[nowe misje] Vader, krzysiek_000
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Archiwum misji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gogoud
Użytkownik Forum

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vader napisał:
Oddalenie spichrzy jest celowe. Gdybyś pograł w tą misję kilka minut otrzymałbyś wiadomość o pomyłce twoich* dostawców. Ale nie zdradzam reszty gry. Planowałem zrobic 1 misje nie taka łatwą jak wszystkie. Mamy w tej misji klopot z dostawą surowców ze wzgórza do doliny oraz te ciągłe ataki wroga. Dlaczego wszystkie 1 misje muszą być najłatwiejsze? Niedowiarek

*to znaczy "twoich" w grze

Aha, takie buty. No to zwracam honory Mruga oczkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zozol92
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vader napisał:
Zielarz napisał:
Dziwne, 1. misja TPR jest akurat trudna...

Może dla ciebie Przewracający oczami Taki Michailoff, który prawie wszyskie misje przeszedł bez produkcji wojska to ją przejdzie w kilka minut Wozak

Każdy ją przejdzie w kilka minut, kolego, bo to plansza taktyczna Przewracający oczami I wyobraź sobie - przejdzie bez produkcji wojska! Żartowniś

Pamiętam jak kupiłem TPR w 2001. i od razu zasiadłem do gry... pierwszą misję przeszedłem za pierwszym razem. Kilka lat później, udało mi się to dopiero za dziesiątym Roześmiany Starzeje się człowiek... Tak, zgodzę się, że jest trudna.

Jeśli chodzi o misję Vadera... Nie grałem, bo nie mam czasu na grę, ale nie popieram podejścia Zielarza (plagiat)... Można przecież zrobić dobrą, trzymającą się kupy misję, na starej mapie. Tworzenie własnych to kwestia wprawy. A więc zostaje nam poczekać na następną - oby już w pełni własną. Powodzenia Vaderze Mruga oczkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zielarz
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Sorry za dp (problem z przeglądarką i netem).

Ostatnio zmieniony przez Zielarz dnia Pią Sty 30, 2009 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zielarz
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam swoje racje podtrzymuję... plagiat to plagiat, oszustwo i tyle. Jeśli wychodzimy z założenia nowej misji, mam na myśli zarówno mapkę, jak i skrypt czy fabułę. Nie potrafisz robić mapek - zapraszam do tematu napisanego specjalnie dla początkujących:
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=1811

Jak pisałem już wcześniej, kilka wyrazów, przykładowo: "Póki co uczę się robić mapki, w związku z tym użyłem tej z kampanii" załatwiłoby sprawę.
Drugim rozwiązaniem jest współpraca z kimś, kto już opanował użycie edytora. Uwierz, już kilka duetów powstało. Zapraszam tutaj:
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=1630

Kolejna sprawa - 1. misja TPR:

Cytat:
Misja jest trudna.

Cytat:
Opracował: Lucbach

Podważasz moje słowa - ok. Ale ktoś, kto w tej grze ma staż o wiele większy niż Twój na to nie zasłużył.

Vader - nie obraź się, ale nie akceptuję oszustów, a na takiego wychodzisz, wciskając nam mapkę Twórców.
Powrót do góry
Gogoud
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zielarzu, może i nie podoba Ci się, że Vader użył gotowej mapki, ale nie nazywaj go oszustem. To mocne słowo.
Prawdą jest tylko to, że misja zrobiona na gotowej mapce nigdy nie będzie tak wyjątkowa, jak ta zrobiona z całkowicie nową mapą.
A jeśli chodzi o kampanię - jestem pewien, że Vader sam zacznie niebawem robić swoje mapki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vader
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zielarz napisał:
Ja tam swoje racje podtrzymuję... plagiat to plagiat, oszustwo i tyle. Jeśli wychodzimy z założenia nowej misji, mam na myśli zarówno mapkę, jak i skrypt czy fabułę. Nie potrafisz robić mapek - zapraszam do tematu napisanego specjalnie dla początkujących:
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=1811

Jak pisałem już wcześniej, kilka wyrazów, przykładowo: "Póki co uczę się robić mapki, w związku z tym użyłem tej z kampanii" załatwiłoby sprawę.
Drugim rozwiązaniem jest współpraca z kimś, kto już opanował użycie edytora. Uwierz, już kilka duetów powstało. Zapraszam tutaj:
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=1630

Kolejna sprawa - 1. misja TPR

Cytat:
Misja jest trudna.

Cytat:
Opracował: Lucbach

Podważasz moje słowa - ok. Ale ktoś, kto w tej grze ma staż o wiele większy niż Twój na to nie zasłużył.

Vader - nie obraź się, ale nie akceptuję oszustów, a na takiego wychodzisz, wciskając nam mapkę Twórców.

1. Przeglądnij dział Nowe misje.... pościągaj misje a zauważysz, że wielu uzytkowników uzywało starych map.
2. Skąd wiesz, że nie umię robić mapek? Widziałeś? Może akurat mapa z siódmej misji najbardziej odpowiada mojuej fabule?
3. Czy użycie mapki z gry, którą wręcz odrzucili jej twórcy to taki plagiat?
4.
Zielarz napisał:
„Wyładować złość”
ten tytuł bardziej niż do twojej misji pasuje do twoich postów.
5. Skąd wiesz, że Lucbach ma większy staż z KaM? To, że jest adminem to nie znaczy, że na tym forum najlepiej się zna na KaM.
6. Łamiesz zasady tego działu:
Lucbach napisał:
Jeśli Twórca chce opublikować kolejną swoją misję, edytuje pierwszy post. Wszystkie kolejne (od drugiego włącznie) służą komentarzom innych Użytkowników.

7. Oj Zielarz, czasami myślę, że ty na prawdę palisz zioło. Obrażalski
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Vader'a:

1. Daj mi jakiś link, nic tu nie widzę...
2. Wystarczy mi, że poszedłeś na łatwiznę. A to że Ci odpowiada, nie znaczy, że nie możesz zrobić podobnej...
3. Jak już pisałem - wystarczyło napisać kilka słów o tym, że pracujesz na mapie Twórców... zrozumiałbym.
4. Toż to ja się nie złoszczę... tylko trochę mnie to denerwuje, że ja, by zrobić dobrą misję, wykonuję dodatkowo mapkę.
5. Wątpię, by był mniej doświadczony niż Ty... ale mogę się mylić, nigdy tego nie wykluczyłem.
6. A czy to nie komentarz?
7.Ciekawość to pierwszy stopień do piekła...

Co ja się bd produkował... ważne jest to, że zastosowałeś nie swoje dzieło. Nie uważam, że to bardzo złe, bo każdy jakoś musi zacząć, ale istotne jest to, że nie napisałeś o tym wzmianki. Przykładem, ktoś, kto nie widział wcześniej tej mapki na oczy (tzn. nie doszedł do tej misji w kampanii), uznałby Cię za dobrego mappera, a w końcu przecież ty tylko użyłeś już gotowej mapki.
Powrót do góry
Vader
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misja druga nieco łatwiejsza jest gotowa do pobrania w 1 poście Mruga oczkiem
Poza tym misja 3 jest już robiona.
Zbanowany

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrzuci ktos te misje?
Powrót do góry
Sir Feliks
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie znać jak będzie fabuła... Uśmiech
sorki:
Vader daj znać jak zrobisz...bo już musisz sam sobie radzić...
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2067
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Archiwum misji Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: