Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

[nowe misje] rageman96

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Archiwum misji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rageman96
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 3:49 pm    Temat postu: [nowe misje] rageman96 Odpowiedz z cytatem

Siemka! Chciałbym przedstawić moją misje do mojej kampanii (jeszcze nie wiem jaką nazwe dać). Link do misji: http://hotfile.com/dl/75088252/8c7424f/Misja1.rar.html
A tu Screeny:
1 http://img139.imageshack.us/img139/4387/shot01.png
2 http://img232.imageshack.us/img232/7366/shot02.png
3 http://img151.imageshack.us/img151/1770/shot04.png
Misja jest dość łatwa, każdy kto przeszedł 1 TSK poradzi sobie z tą misją
Bardzo wesoły Powodzenia w przechodzeniu misji Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeBe
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest w końcu misja czy kampania, bo fabuły nie widzę...
Brak fałdowań rzuca się w oczy. Może dwa lata temu taki poziom map byłby do przyjęcia, ale nie dziś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rageman96
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, mapy mi nie wychodzą... A misja? Dobry skrypt itp? To jest misja do kampani, tylko jeszcze nie mam fabuły itp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lew2007
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skrypcie raczej błędów nie ma ale nad mapami musisz poćwiczyćŻartowniś
Cóż czasami o skrypcie decyduje też mapa! (zwłaszcza ze bez fałdowań ciężko określić czy jest to dobra czy zła gra:P)

Ale cóż DeBe może daj mu jakies wskazówki co do mapek (cóż ty w tym jesteś akurat lepszy:P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DeBe
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lew2007 napisał:
Ale cóż DeBe może daj mu jakies wskazówki co do mapek (cóż ty w tym jesteś akurat lepszy:P)

Nie chce mi się pisać po raz setny co należy uczynić, aby mapa była grywalna. Wszystko jest na forum.... należy tylko poszperać. Zawsze mogę odpowiadać na jego pytania poprzez PW... o ile takowe posiada. Krótko mówiąc: wykładów nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałoby się zebrać wszystkie DeBo-rady w jednym miejscu w formie jakiegoś ułożonego instruktarza. Wówczas odsyłałoby się zainteresowanych w konkretne jedno miejsce, niż w forumowy ogół. Kiedyś się pomyśli nad czymś takim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lew2007
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Khelos racja przydałoby sięBardzo wesoły Cóż ale troche tego jest więc zbytnio łatwo nie pójdzie zebranie wszystkiego:P Cóż zostawmy ten temat na bok i oceniajmy tą misje (mam na myśli zastrzeżenia oraz jakaś pomoc typu jak to polepszyć - cóż tego zawsze brakuje:P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Archiwum misji Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: