Forum Forum knights.sztab.com o grze

Rycerski poradnik (FAQ)Regulamin Forum   Rycerski poradnik (FAQ)Rycerski poradnik (FAQ)   SzukajSzukaj   Zaciągnięci do armii (lista)Zaciągnięci do armii (lista)   OddziałyOddziały   Zaciągnij się do armii (rejestracja)Zaciągnij się do armii (rejestracja) 
 Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)Co o Tobie wiadomo, Rycerzu? (profil)   Sprawdź, może nadeszły wieściSprawdź, może nadeszły wieści   Zgłoś obecność (zaloguj)Zgłoś obecność (zaloguj) 

[nowe misje] Zozol92
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Archiwum misji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zozol92
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, panowie, przyznaję - nawaliłem. Obiecałem dawno temu trzecią misję, która nie powstała. Pomyślałem sobie jednak, że mógłbym to zrekompensować... trzecią misją Roześmiany

PS. Uwaga! Teraz wszystkie trzy misje w nowej, supermulitimedialnej wersji! Pobierać z pierwszej strony tematu Mruga oczkiem W dodatku pierwsza i druga zostały ostatecznie (mam nadzieję) naprawione - wreszcie działają skrypty ataku itp.

Edit: 10 punktów temu kto pozna głos Roześmiany Jak ktoś węszył często po Youtube to na pewno zna odpowiedź Mruga oczkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamyk
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieeee błaaagam xD

Tylko nie Ivona! Już tyle razy słyszałem ten głos, że normalnie poznałbym tego faceta wszędzie Bardzo wesoły.
Jest dla mnie taki denerwujący nei wiem czemu Żartowniś.
Właśnie podmieniam pliki i przejrzałem mapkę z ciekawości Żartowniś.
Teren bardzo fajny. Drzewa też ciekawie rozłożone. Jedyne co możnaby poprawić to góry, ale to już szukanie dziury w całym Mruga oczkiem.

Zaraz załączę misję i dam komentarz.

EDIT:Hmm. Niestety w grze góry wyglądają dużo, dużo gorzej. To nie jest ten poziom, który pokazałeś przy pierwszej misji. Chyba złapał cię przysłowiowy leń. Za to widzę też plusy. Urozmaicony teren, małe elementy, ładne jeziorka...
Cav
Użytkownik Forum

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj screeny jakieś Żartowniś
Zozol92
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie jestem już u babci, ale przemyciłem misje i z pewnością będę mógł dokonać popraw. Masz rację Kamyku - te góry to już sobie troszkę odpuściłem, ale to też za sprawą tego, że w nowym edytorze Kroma, trudniej się je robi Głupek

A co do screenów - wszyscy zamieszczają więc i chyba ja w końcu zamieszczę Mruga oczkiem
Powrót do góry
Kamyk
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudniej? Mi robi się je o wiele łatwiej! Nie wiem czemu jakoś tak lepiej wyglądają wires.

Mogę tu zdradzić swój przepis na góry Uśmiechnięty
Najpierw robi się zarys góry, potem bierze się zakładkę relief i robi się te góry takie okrąglaste. Następnie bierzemy najmniejszy "pędzelek do fałdowania terenu" i każdą linijkę w "wires" wykrzywiamy. Czyli tak jakby jedziemy po punktach na każdej linijce i np. jeden dajemy w górę drugi w dół, kolejne dwa w górę następny w dół itd.

Ten sposób stosuję od 6 misji i muszę przyznac, że jest bardzo mozolny Żartowniś.
DeBe
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma inny sposób na tworzenie gór... ja mam własny i dość szybki. Jedną górę średniej wielkości robię ok. 5 minut.

Czekamy Zozolu na screeny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zozol92
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ten sposób, o którym piszesz Kamyku, stosowałem w misji pierwszej i drugiej, ale w najnowszym Kromsie nie da rady, bo tylko co drugą kratkę da się tak podnosić Zakneblowany

Screeny na pewno będą jutro, ale teraz odciągają mnie od kompa, więc narka Roześmiany
Powrót do góry
Cav
Użytkownik Forum

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja całą góre robie najmniejszym pędzlem od początku do końca Żartowniś
Kamyk
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zozol92 napisał:
Właśnie ten sposób, o którym piszesz Kamyku, stosowałem w misji pierwszej i drugiej, ale w najnowszym Kromsie nie da rady, bo tylko co drugą kratkę da się tak podnosić Zakneblowany

Screeny na pewno będą jutro, ale teraz odciągają mnie od kompa, więc narka Roześmiany

To dlatego, że używasz starszej, zbugowanej wersji. Ściągnij najnowszy 0.5 e(czy tam f nie wiem jaki jest najnowszy). Pamiętam jak mnie to denerwowało w tym Żartowniś.

Cavie co?! Musisz to robić całymi dniami! Mam nadzieję, że żartujesz Zszokowany.
Lepiej jest chyba na początku sobie tą górę powiększyć, a potem dopiero najmniejszym.

PS. Kiedyś mówiłeś(za czasów starego edytora terenu), że miasta wroga piszesz na czuje spoglądając co chwila do gry. Czy ty zawsze musisz utrudniać sobie życie? Żartowniś
BTW. Jutro zabieram się za Twoją misję Cavie.
Cav
Użytkownik Forum

PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

??? Jedną góre robie w max 5-10 minut, zależy to od wielkości tejże, czasem trwa to dłużej, bo góra wyjdzie jakaś kanicasta i trzeba poprawiać, ale ogólnie jest tak jak mówiłem. A miast już nie robie tak, bo używam opcji stawiania budynków w edytorze Kroma Wozak
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants" Strona Główna Archiwum misji Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: